Спрей для волосся Comex для розчісування з індійськими травами 150 мл (4820230951394)

Товар новий, офіційний, запакований
1 оцінка (и)
код товару: 1171126
Код товару: 1171126
90.00 ₴
Ціна вказана з ПДВ
Наявність : Склад на сьогодні
Наявність : Склад на сьогодні

Виробник: Comex

Oцiнiть цей товар! Веберiть зiрковiсть вiд 1 до 5 ! Зробіть ваш вибiр, натисніть на зірочку і зробіть відповідну оцінку :    



Опис : Спрей для волосся Comex для розчісування з індійськими травами 150 мл (4820230951394)

Натуральний малий за вагою спрей для розчісування на основі аюрведичних рецептів з екстрактом органічного кокоса й індійських трав миттєво полегшує розчісування волосся й робить його слухняним і еластичним. Індійські трави зміцнюють волосся на всій довжині. Органічний кокосовий екстракт зволожує й запускає процес регенерації.

Органічний кокосовий екстракт відновлює структуру волосся, зміцнює корені, збільшує густоту, перешкоджає випаданню.

Нім священна індійська рослина, має великі цілющі властивості. Робить цибулину сильною, волосся блискучим і еластичним, профілактика лупи.

Шикакай і Аритха мильні боби та ягоди. Активують регенерацію ушкоджених цибулин, пришвидшують ріст волосся, збільшують густоту, усувають лупу.

Амла у плодах багато вітаміну С і мікроелементів, відновлює блиск, еластичність, профілактика сивини, захищає структуру кератину від руйнування.

Хна має бактерицидні властивості, бореться з грибком лупи, запобігає випаданню волосся, робить колір яскравим.

Брингарадж пришвидшує ріст волосся, запобігає випаданню й захищає від передчасної сивини.

Виготовлений з екологічно чистих матеріалів.


* Вся інформація на сайті є ознайомлювальною. Технічні характеристики і комплектація можуть змінюватися виробником. Більш детальну інформацію Ви можете уточнити у менеджерів або на офіційному сайті виробника.

** Наявність товару може змінювати актуальність на момент обробки замовлення.


Інші товари з цієї категорії:
Меню
Вгору