Підвіс для дрона ATOMRC 3D printed Gimbal-Two axis (Gimbaltwo)

Товар новий, офіційний, запакований
1 оцінка (и)
код товару: 1285554
Код товару: 1285554
1332.00 ₴
Ціна вказана з ПДВ
Наявність : Склад на сьогодні
Наявність : Склад на сьогодні

Виробник: ATOMRC

Oцiнiть цей товар! Веберiть зiрковiсть вiд 1 до 5 ! Зробіть ваш вибiр, натисніть на зірочку і зробіть відповідну оцінку :    



Опис : Підвіс для дрона ATOMRC 3D printed Gimbal-Two axis (Gimbaltwo)

Карданний підвіс ATOMRC спеціально розроблений для фіксованого крила, швидкоз’ємна конструкція дозволяє користувачеві використовувати свій блок камеру та vtx на кількох платформах, компактний і зручний у використанні. Приєднайте камеру та використовуйте окуляри для стеження за головою, щоб просто знімати навколишнє. Рухайте головою, і карданний підвіс слідує за ним, створюючи безперебійну зйомку та унікальні знімки.

Підвіс має одну та дві осі на вибір. Підвіс постачається з сервоприводами, одноосьова версія має сервопривід повороту на 270 градусів, двоосьова версія додає сервопривід нахилу на 90 градусів.

Примітка: повітряний блок камера & VTX не входить, через великий розмір DJI AU наш підвіс не підтримує його, але підтримує DJI O3.

Особливості:

Надрукований на 3D, малий за вагою і зручний у використанні.

Двоосьовий список пакетів:

  • 3*3pin DuPont кабель
  • 2*4pin DuPont кабель
  • 1*Набір гвинтів
  • 1*ATOMRC S09P 270-degree 9g Servo
  • 1*ATOMRC S09P 90-градусний 9g Servo
  • 2*нижня основа
  • 1*підвіс надрукований 3D

Покращить ваш досвід користування технологіями.


* Вся інформація на сайті є ознайомлювальною. Технічні характеристики і комплектація можуть змінюватися виробником. Більш детальну інформацію Ви можете уточнити у менеджерів або на офіційному сайті виробника.

** Наявність товару може змінювати актуальність на момент обробки замовлення.


Меню
Вгору