Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 300м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-300)

Товар новий, офіційний, запакований
1 оцінка (и)
Код товару: 780653
1876.00 ₴
1840.00 ₴
  
Наявність : Склад

Виробник: OK-Net

Увага: Відправка товара можлива при частковій передплаті по "Новій пошті!"

Oцiнiть цей товар! Веберiть зiрковiсть вiд 1 до 5 ! Зробіть ваш вибiр, натисніть на зірочку і зробіть відповідну оцінку :    


Опис : Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 300м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-300)


Меню
Вгору