Оптичний патчкорд Digitus LC/UPC-SC/UPC, 9/125, SM, OS2, duplex, 5м (DK-2932-05)

Товар новий, офіційний, запакований
1 оцінка (и)
код товару: 1087442
Код товару: 1087442
238.00 ₴
Ціна вказана з ПДВ
Наявність : Склад на сьогодні
Наявність : Склад на сьогодні

Виробник: DIGITUS

Oцiнiть цей товар! Веберiть зiрковiсть вiд 1 до 5 ! Зробіть ваш вибiр, натисніть на зірочку і зробіть відповідну оцінку :    



Опис : Оптичний патчкорд Digitus LC/UPC-SC/UPC, 9/125, SM, OS2, duplex, 5м (DK-2932-05)

Оптичний Патчкорд - це одна з незамінних складових сучасних структурованих кабельних систем. Зовні він являє собою відрізок оптичного кабелю довжиною від 50 сантиметрів до 100 метрів, обтиснений з обох кінців коннекторами певного стандарту. З його допомогою найчастіше з'єднуються між собою два розподільних пристроїв або розподільчий пристрій з активним обладнанням. Волоконно оптичні шнури виготовляються відповідно до вимог Міжнародної Електричної Комісії. У них прописані стандарти радіусу вигинів, рівня втрат, стійкості та ін.

Ідеальний вибір для тих, хто цінує показник та комфорт.


* Вся інформація на сайті є ознайомлювальною. Технічні характеристики і комплектація можуть змінюватися виробником. Більш детальну інформацію Ви можете уточнити у менеджерів або на офіційному сайті виробника.

** Наявність товару може змінювати актуальність на момент обробки замовлення.


Меню
Вгору