Модуль SFP-GE-LX- SM 1310nm 1.25 GB 20 км SC AHK (70265081)

Товар новий, офіційний, запакований
1 оцінка (и)
код товару: 1399602
Код товару: 1399602
390.00 ₴
Ціна вказана з ПДВ
Наявність : Склад
на 25.07.2026
Наявність : Склад
на 25.07.2026

Виробник: AHK

Oцiнiть цей товар! Веберiть зiрковiсть вiд 1 до 5 ! Зробіть ваш вибiр, натисніть на зірочку і зробіть відповідну оцінку :    



Опис : Модуль SFP-GE-LX- SM 1310nm 1.25 GB 20 км SC AHK (70265081)

Виробник — AHK
Модель — SFP-GE-LX- SM 1310nm 1.25 GB 20 км SC
Артикул — 70265081
Дальність зв'язку — 20 км
Довжини хвиль передачі/прийому — 1310 нм
Роз'єм — SC
Країна виробництва — Китай

Цей товар є якісним і надійним вибором для щоденного використання. Він поєднує сучасні технології з практичністю та зручністю, підходить для широкого спектра застосувань.

Виготовлений з високоякісних матеріалів, що гарантує довговічність та стійкість до зносу. Простий у використанні та обслуговуванні, що робить його ідеальним для будь-якого користувача.

Технічні характеристики відповідають найвищим стандартам якості. Продукт має універсальний дизайн і чудово впишеться у ваш побут або робоче середовище.

Обираючи цей товар, ви отримуєте надійність, комфорт і сучасний підхід у одному пакеті.

Як тільки буде доступний повний опис цього товару, ми обов’язково додамо його, щоб ви мали детальну інформацію про всі особливості та переваги.


* Вся інформація на сайті є ознайомлювальною. Технічні характеристики і комплектація можуть змінюватися виробником. Більш детальну інформацію Ви можете уточнити у менеджерів або на офіційному сайті виробника.

** Наявність товару може змінювати актуальність на момент обробки замовлення.


Меню
Вгору