Візок для шлангу Claber Metal Gemini 1/2-130м (88940000)

Товар новий, офіційний, запакований
1 оцінка (и)
код товару: 1058341
Код товару: 1058341
6799.00 ₴
6620.00 ₴
Ціна вказана з ПДВ
Наявність : Склад
на 07.06.2026
Наявність : Склад
на 07.06.2026

Виробник: Claber

Oцiнiть цей товар! Веберiть зiрковiсть вiд 1 до 5 ! Зробіть ваш вибiр, натисніть на зірочку і зробіть відповідну оцінку :    



Опис : Візок для шлангу Claber Metal Gemini 1/2-130м (88940000)

Повністю металевий візок Claber Metal Gemini для намотування шланга забезпечує ідеальне ковзання барабана завдяки безшумному блоку. Барабан оброблений епоксидними смолами, що захищають його від іржі, він обладнаний автоматичним з'єднанням для під'єднання шланга. Візок має ідеальну місткість навіть для великих садів: до 130 метрів шланга 1/2 . Суцільнометалева структура. Оброблення поверхні епоксидними смолами, які роблять речі незмінним із плином часу. Колеса великого діаметра полегшують рух і гарантують стійкість на будь-якій місцевості

Шланг у комплектацію не входить

Цей речі відзначається високою якістю і надійністю.


* Вся інформація на сайті є ознайомлювальною. Технічні характеристики і комплектація можуть змінюватися виробником. Більш детальну інформацію Ви можете уточнити у менеджерів або на офіційному сайті виробника.

** Наявність товару може змінювати актуальність на момент обробки замовлення.


Меню
Вгору