Термопрокладка Gelid Solutions HeatPhase Ultra for AMD CPU (PH-GC-01-A)

Товар новий, офіційний, запакований
1 оцінка (и)
код товару: 1106831
Код товару: 1106831
256.00 ₴
Ціна вказана з ПДВ
Наявність : Склад
на 28.08.2026
Наявність : Склад
на 28.08.2026

Виробник: GELID Solutions

Oцiнiть цей товар! Веберiть зiрковiсть вiд 1 до 5 ! Зробіть ваш вибiр, натисніть на зірочку і зробіть відповідну оцінку :    



Опис : Термопрокладка Gelid Solutions HeatPhase Ultra for AMD CPU (PH-GC-01-A)

Gelid HeatPhase Ultra - термопасти з фазовим переходом, виготовленої у вигляді клейких пластинок. Ноу-хау компанії Gelid. HeatPhase Ultra - це значне поліпшення в управлінні температурним режимом з чудовою теплопровідністю, довговічністю і зручністю. Це практичне рішення підвищує потужність електронних пристроїв у важких умовах, що робить його незамінним для багатьох користувачів.

  • Не розтікається, вигідність для користувача
  • Ультра теплопровідність
  • Неелектропровідний
  • Простіше застосування і видалення
  • Ультра-міцний і не твердне

Ідеальний вибір для щоденного застосування та професійних завдань.


* Вся інформація на сайті є ознайомлювальною. Технічні характеристики і комплектація можуть змінюватися виробником. Більш детальну інформацію Ви можете уточнити у менеджерів або на офіційному сайті виробника.

** Наявність товару може змінювати актуальність на момент обробки замовлення.


Меню
Вгору