Плівка захисна Extradigital для Sony Xperia Z3 (nano anti-shock) (SPF4237)

Товар новий, офіційний, запакований
1 оцінка (и)
код товару: 414522
Код товару: 414522
136.00 ₴
Ціна вказана з ПДВ
Наявність : Склад
на 28.08.2026
Наявність : Склад
на 28.08.2026

Виробник: EXTRADIGITAL

Oцiнiть цей товар! Веберiть зiрковiсть вiд 1 до 5 ! Зробіть ваш вибiр, натисніть на зірочку і зробіть відповідну оцінку :    



Опис : Плівка захисна Extradigital для Sony Xperia Z3 (nano anti-shock) (SPF4237)

Плівка захисна EXTRADIGITAL для Sony Xperia Z3 nano anti-shock SPF4237 - надміцна посилена протиударна захисна плівка Explosion Proof володіє властивостями схожими з загартованим склом.

Оптична основа виконана з високоякісного PET-матеріалу, що забезпечує максимальну прозорість і чіткість зображення на дисплеї. Спеціальне статичне прилипаюче покриття дозволить Вам самостійно легко і швидко встановити захист на екран Вашого пристрою і допоможе уникнути утворення бульбашок повітря між екраном і захисною плівкою.

Плівка захисна EXTRADIGITAL для Sony Xperia Z3 складається з 4-х найтонших шарів. Перший - захист від подряпин і потертостей при щоденному використанні, другий - ударопоглинаючий, третій запобігає розтягнення, четвертий - силіконовий прилипаючий шар з ефектом Air bubble-release, що запобігає появі бульбашок повітря при наклеюванні плівки.



* Вся інформація на сайті є ознайомлювальною. Технічні характеристики і комплектація можуть змінюватися виробником. Більш детальну інформацію Ви можете уточнити у менеджерів або на офіційному сайті виробника.

** Наявність товару може змінювати актуальність на момент обробки замовлення.


Меню
Вгору