Оптичний патчкорд Digitus LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3(Multimode),Duplex,3m (DK-2533-03/3)

Товар новий, офіційний, запакований
1 оцінка (и)
Код товару: 14518
247.00 ₴
  
Наявність : Склад

Виробник: DIGITUS

Увага: Відправка товара можлива при частковій передплаті по "Новій пошті!"

Oцiнiть цей товар! Веберiть зiрковiсть вiд 1 до 5 ! Зробіть ваш вибiр, натисніть на зірочку і зробіть відповідну оцінку :    


Опис : Оптичний патчкорд Digitus LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3(Multimode),Duplex,3m (DK-2533-03/3)


Меню
Вгору