Книга Як бути скаутом. Практичні навички, саморозвиток і пригоди - Беар Ґріллз Наш Формат (9786178650438)

Товар новий, офіційний, запакований
1 оцінка (и)
код товару: 1425987
Код товару: 1425987
450.00 ₴
Ціна вказана з ПДВ
Наявність : Склад
на 29.08.2026
Наявність : Склад
на 29.08.2026

Виробник: Наш Формат

Oцiнiть цей товар! Веберiть зiрковiсть вiд 1 до 5 ! Зробіть ваш вибiр, натисніть на зірочку і зробіть відповідну оцінку :    



Опис : Книга Як бути скаутом. Практичні навички, саморозвиток і пригоди - Беар Ґріллз Наш Формат (9786178650438)

Уявіть запах димного вогнища. Смак обіду, звареного власноруч просто неба. Тепло друзів поруч, коли сутінки огортають табір. Саме в цю атмосферу неймовірного світу скаутингу занурює книжка, яку ти тримаєш у руках.

Автор Беар Ґріллз, відомий мандрівник і головний амбасадор Всесвітнього скаутського руху, зібрав у цьому виданні найважливіші поради та принципи, що формують справжнього скаута. Він покаже як:

  • бути частиною скаутської родини й робити добрі справи,
  • навчитися надавати першу допомогу,
  • орієнтуватися на місцевості й таборувати,
  • готувати смачнючий сніданок на багатті.

А найголовніше як розкрити себе: ставити цілі, долати труднощі, чинити добро і формувати свій характер. Книжка для допитливих, готових до викликів, відкритих до знань і тих, хто завжди прагне зробити світ трішки кращим.


* Вся інформація на сайті є ознайомлювальною. Технічні характеристики і комплектація можуть змінюватися виробником. Більш детальну інформацію Ви можете уточнити у менеджерів або на офіційному сайті виробника.

** Наявність товару може змінювати актуальність на момент обробки замовлення.


Інші товари з цієї категорії:
Меню
Вгору